STOPRO s.r.o. STOPRO spol. s r.o. | Architektura - Design - Inženýring


Slavnostní otevření bazénu v Teplicích nad Bečvou

04. 10. 2012

Dne 17.září 2012 byl slavnostně otevřen bazén pro pohybovou rehabilitaci v Lázeňském domě Janáček v Teplicích nad Bečvou. 

 

[aktuality/LD_Teplice nad becvou/DSCN1893.jpg]

Uvedení bazénu do provozu završilo poslední etapu rekonstrukce Lázeňského domu Janáček. Nerezový bazén se nachází na původním místě atria sanatoria. Vybudování rehabilitačního bazénu s celkovou bezbariérovou úpravou celých prostor šaten a hygienického zázemí umožní léčbu nemoci pohybového aparátu a nervových onemocnění.
 

[aktuality/LD_Teplice nad becvou/DSCN1889.jpg]

 

V rámci jednotlivých etap byly postupně rekonstruovány prostory pro novou vstupní halu s recepcí, prostory ordinací lékařů, lékárny a balneoprovozů. Dále byly realizovány jako doplňující služby lázeňského domu nové prostory bowlingových drah a přilehlé kavárny.
 

Rekonstrukce sanatoria stála celkově 65 milionů korun. Společně s novými vnitřními úpravami objektu byla provedena kompletní rekonstrukce fasády, ke ketré nepochybně patří i nové řešení vstupů do objektu. jako součást revitalizace přilehlého parteru bylo i přístupového venkovního schodiště k hlavnímu vchodu.
 

Společnost STOPRO ARCHITECTS na tomto projektu zajišťovala v období od 11/2011 až do 06/2012 komplexní servis služeb od zpracování projektové dokumentace přes výkon autorského dozoru po dobu výstavby až po kolaudaci a jeho uvedení do provozu.
 

Můžete se vrátit zpět.


© 2007-2019 STOPRO spol. s r.o. ■ Mapa stránekInformace o webuRSSCMS

Webdesign a hosting Nux s.r.o.