STOPRO s.r.o. STOPRO spol. s r.o. | Architektura - Design - Inženýring


Profil společnosti

Architektonická kancelář STOPRO Architects založená roku 1992 disponuje rozsáhlými zkušenostmi a referencemi od soukromých vil až po velká nákupní centra. Společnost má dva jednatele – Nikolu Stojanova a Vladimíru Štíchovou. Hlavní prioritou firmy je poskytovat zákazníkům profesionální práci, s důrazem na kvalitu, efektivitu a spolehlivost. Kromě architektury klademe značný důraz na technická a ekonomická řešení projektů a na dobrou komunikaci s klienty. Společnost trvale udržuje pojištění odpovědnosti za škody ve výši 40 milionů Kč a je držitelem certifikátu ISO 9001.

Ocenění

2015 - 1. místo ve vyzvané soutěži za architektonicko-urbanistický návrh bytové čtvrti "Rezidence Šantovka"

2015 - Letiště Václava Havla, 2. místo ve veřejné dvoukolové soutěži za „Vypracování komplexního architektonicko-výtvarného řešení vnitřního prostoru terminálů se sjednocujícím výtvarným prvkem akcentujícím motiv Česká republika – Praha“

2015 - V rámci soutěže Nejlepší z realit - Best of Realty 2015 získaly stavby, na kterých jsme se podíleli nebo podílíme, významná ocenění:
Aviatica – 1. místo v kategorii administrativních budov (projektanti fit-outů)
Central Kladno – 1. místo v kategorii obchodních center (zajišťovali jsme projektově stupně: UR, SP a TD)
Motel One – 3. místo v kategorii hotelů (generální projektant od SP až po realizaci)

2009 - 1. místo ve veřejné anonymní architektonické soutěži o Rekonstrukci, modernizaci a dostavbu základní školy v Odolené Vodě.

2008 - Prestižní cena ATC Global Award 2008 udělena v rámci mezinárodní konference a výstavy Air Traffic Control Global 2008 v Amsterdamu.

2006 – 3. místo v architektonicko-konstrukční soutěži Dřevěný dům 2006 za ideový návrh rodinného domu pro architekty Viktora Tučka a Jiřího Berana. V kategorii „Bytový dům“ byli oceněni za 2 individuální návrhy bytových domů situované do reálného prostředí Kutné Hory – Malín. Vyhlašovatel soutěže: Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR.

2005 – Ocenění stavba roku 2005 za architektonický návrh a veškeré projektové práce objektu IATCC Praha. Stavba získala i ocenění Nejlepší investice roku 2005. Vyhlašovatel soutěže: Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, Ministerstvo pro místní rozvoj ČR a Svaz podnikatelů ve stavebnictví ČR.

2001 – 3. zvýšená cena ve veřejné anonymní urbanisticko-architektonické soutěže "Bydlení Špitálka" na soubor obytných domů ve vysokém standardu a architektonické kvality ve výjimečném prostředí Hanspaulky. Vyhlašovatelem byl Trade Centre Praha, Praha 2.

 

ctverec


© 2007-2020 STOPRO spol. s r.o. ■ Mapa stránekInformace o webuRSSCMS

Webdesign a hosting Nux s.r.o.