STOPRO s.r.o. STOPRO spol. s r.o. | Architektura - Design - Inženýring


Profil společnosti

Architektonická kancelář STOPRO Architects založená roku 1992 disponuje rozsáhlými zkušenostmi a referencemi od soukromých vil až po velká nákupní centra. Společnost má dva jednatele – Nikolu Stojanova a Vladimíru Štíchovou. Hlavní prioritou firmy je poskytovat zákazníkům profesionální práci, s důrazem na kvalitu, efektivitu a spolehlivost. Kromě architektury klademe značný důraz na technická a ekonomická řešení projektů a na dobrou komunikaci s klienty. Společnost trvale udržuje pojištění odpovědnosti za škody ve výši 40 milionů Kč a je držitelem certifikátu ISO 9001.

Tým

Bez ohledu na velikost projektu vždy vytváříme projektové týmy „na míru“, které přesně odpovídají danému zadání. Díky naší organizační struktuře a zvládnutým pravidlům projektového řízení jsme vždy schopni nominovat správné lidi na správný úkol ve správný čas.

Na projektech nespolupracují pouze naši kmenoví zaměstnanci, ale také externí specialisté, případně další prestižní architekti. Náš tým je složen z architektů, projektových manažerů a projektantů s různými zkušenostmi a různého věku. S přispěním vlastního inženýrského oddělení jsme přesvědčeni, že toto mnohonázorové fórum vytváří prostředí, kde zdravý profesionální konflikt je předpokladem pro vynikající architekturu a technické, provozní a ekonomické zpracování projektu.

Tým


© 2007-2020 STOPRO spol. s r.o. ■ Mapa stránekInformace o webuRSSCMS

Webdesign a hosting Nux s.r.o.